Oficjalne strony poszczególnych resortów, w których przedsiębiorcy znajdą najważniejsze informacje.
Odpowiedzi na pytania, które najczęściej pojawiają się w kontakcie z naszym biurem rachunkowym.
Sprawdzone narzędzie dla księgowych oraz przedsiębiorców, pomocne w różnych obliczeniach.

Oferta biura

RYCZAŁT EWIDENCJONOWANY

Uproszczona forma opodatkowania działalności gospodarczej. Osoby korzystające z tej formy płacą podatek od przychodu i nie mają możliwości pomniejszenia podatku o koszty jego uzyskania.

PROWADZENIE KSIĄG HANDLOWYCH

Jest to tzw. „pełna księgowość”, a więc złożony system ewidencjonowania wszystkich zdarzeń gospodarczych przedsiębiorstwa, zgodnie z ustawą o rachunkowości.

PROWADZENIE SPRAW PRACOWNICZYCH I ZUS

Usługi związane to m.in. przygotowanie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych, sporządzanie list płac, kompleksowa obsługa w zakresie ZUS, US, w niektórych przypadkach również prowadzenie rozliczeń PFRON

ZAKŁADANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Oferta dedykowana dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, obejmująca darmową pomoc związaną z formalnościami przy jej otwieraniu.

KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Ewidencja księgowa służąca do ujmowania operacji gospodarczych w formie uproszczonej. Ewidencjonuje się w niej wszelkiego rodzaju przychody oraz związane z prowadzeniem działalności koszty.

PROWADZENIE EWIDENCJI VAT

Ewidencja VAT jest niezbędnym narzędziem umożliwiającym określenie wysokości należnego oraz naliczonego podatku od towarów i usług.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz porozmawiać z nami o ogólnym zapytaniu, wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy w ciągu tego samego dnia roboczego.