WB Biuro Rachunkowe w Łomży | Bożena Wądołowska

 

WB Biuro Rachunkowe Bożena Wądołowska mieszczące się w Łomży jest nowoczesną i rozwijającą się firmą powstałą na fundamencie pasji do księgowości oraz wieloletniego doświadczenia na wielu szczeblach zawodu księgowego – od młodszego do głównego księgowego. Celem nadrzędnym naszego biura mieszczącego się w Łomży jest profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo – podatkowa oraz kadrowo –  płacowa małych i średnich firm. W pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Zadbamy o dobro i interesy Państwa firmy, służąc swoją wiedzą oraz pomagając w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji, m.in. służących optymalizacji kosztów.

Nasze cele

Stawiamy na samorozwój oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji, by poziom merytoryczny świadczonych przez nas usług był na najwyższym poziomie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A., co daje naszym Klientom pełną gwarancję bezpieczeństwa powierzonych nam spraw.

Naszą ofertę kierujemy do firm o różnych formach i profilach działalności. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową zarówno małych podmiotów rozliczających się przy pomocy uproszczonych metod księgowości, jak książka przychodów i rozchodów, ryczałt czy karta podatkowa jak również do firm prowadzących pełną księgowość. Podstawę współpracy opieramy na właściwym zrozumieniu charakteru i specyfiki działalności prowadzonej przez naszych Klientów. Jest to klucz do właściwego ukierunkowania i dostosowania rozwiązań do potrzeb Klientów.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Wiemy, że w obecnych realiach prowadzenie firmy jest nie lada wyzwaniem i wymaga od przedsiębiorców ogromnego zaangażowania i czasu. Szanujemy to, dlatego w swojej pracy wykorzystujemy optymalnie dobrane oprogramowanie dostosowane do wymogów ustawowych oraz inne narzędzia usprawniające wymianę informacji pomiędzy Klientem a biurem. A wszystko po to, by skutecznie i terminowo wypełniać obowiązki nałożone ustawami podatkowymi i rachunkowymi.

Mamy świadomość, że problemy i wątpliwości w związku z prowadzonym biznesem nie znają ram czasowych i nie pojawiają się wyłącznie w godzinach pracy biura.  Pozostajemy więc do Państwa dyspozycji zapewniając łatwy kontakt telefoniczny oraz  emailowy.

 

Liczymy na zaufanie, które raz zdobyte postaramy się pielęgnować przez wiele lat

… bo priorytety Klientów są naszymi priorytetami